dijous, 19 de juliol de 2012

Classificació V Marxa BTT Vilaür 2012

Amb el vostre permís, o no, ja que no em vau introduïr a la classificació, ho he fet jo!!
...SORT que portava l'endomondo i sé el que vaig tardar...
I fotos que demostren que vaig arribar!!

5ª MARXA BTT  VILAÜR 2012     

Classificació Ruta 35 km 
 
Ordre Dorsal Temps     Cognoms                       Nom        Fed. Població
    
1LL     653     1:42:10   ALMENARA VERGES UMBERT SÍ VULPELLAC
2LL     527     1:47:25   CODINACH FRIGOLA ALBERT SÍ CORNELLA DE TERRI
3LL     635     1:50:33   LLAUSÀS FRIGOLA ADRIÀ NO GIRONA
4LL     227     1:50:35   CREUHERAS BORIS SÍ IBIZA
5LL     110     1:56:24   PRAT MIQUEL SÍ ?
6LL     337     1:57:20   GRABALOSA SAUBÍ JORDI SÍ GIRONA
7LL     219     1:57:21   BLASCO OLIETE EDUARDO SÍ CALAF
8LL     64       1:58:20   MAS MASFERRER JOAN  SÍ GIRONA
9LL*   46*      1:59:55   GARZON TRIADÓ XAVIER NO SARRIÀ DE TER
10LL   154     2:00:30   LLOVET OLIU XAVIER SÍ LA BISBAL
11LL   156     2:00:32   FRENADOS PUIG JAUME SÍ CAMPLLONG
12LL   331     2:01:00   GEREMIAS LLINÀS RAUL SÍ LLORET
13LL   121     2:01:05   SAUS OLIVARES JOSEP SÍ LA BISBAL
14LL   465     2:01:20   TORRES SALORD TOLO SÍ CERVIA DE TER
15LL   88       2:01:2 5  VEGA ROMERO JUAN CARLOS NO SANT FELIU DE GUÍXOLS
16LL   338     2:02:10   TAULER I SALA FRANCESC SÍ GIRONA
17LL   339     2:02:10   DADES NO DISPONIBLES  SÍ
18LL   136     2:02:10   SABATER POCH MIQUEL NO CRUILLES
19LL   166     2:03:25   BOSCH TORNES JOSEP SÍ GIRONA
20LL   454     2:04:10   BRUGUÉS FERNANDEZ NARCÍS NO AIGUAVIVA
21LL   150     2:05:15   BARBA COLOMER ROBERT SÍ AGULLANA
22LL   142     2:05:15   SANCES AYALA SERGI NO BESCANÓ
23LL   462     2:05:15   VIDAL POU ROBERT SÍ L'ESCALA
24LL   972     2:05:15   FERNANDEZ CRISTIAN SÍ L'ESCALA
25LL   53       2:06:37   GRABULOSA VIDAL NARCIS SÍ SANT GREGORI
26LL   349     2:06:37   GARCIA PASCUAL SERGIO SÍ TORROELLA DE MONTGRI
27LL   651     2:06:57   GUILLEN FABREGA IVAN NO CAMALLERA
28LL   131     2:07:57   GOMEZ IZQUIERDO RUBEN NO LA BISBAL
29LL   566     2:09:20   TORRENT JOVER FRANCESC NO ROSES
30LL   82       2:09:50   SANCHEZ GOMEZ MARC SÍ L'ESCALA
31LL   463     2:09:55   LLORENTE MARTIN JOSE SÍ GIRONA
32LL   468     2:09:57   PIJIULA SOLER QUIM SÍ BESALU
33LL   630     2:10:20   ROBLES CAFORET CARLOS NO CELRÀ
34LL   148     2:11:20   SAYOL GALVE XAVIER NO CASTELLÓ D'EMPÚRIES
35LL   918     2:11:49   COSTA JOSEP SÍ TORROELLA DE MONTGRI
36LL   935     2:12:15   CAJAS MARMOLEJO DAVID NO L'ESCALA
37LL   351     2:12:15   ALONSO OLANA JORDI NO ULLÀ
38LL   221     2:12:40   CASELLAS FROU JORDI SÍ SANT FELIU DE GUIXOLS
39LL   470     2:12:40   FIGUERES CASANOVAS  LLUIS NO FLAÇA
40LL   634     2:13:50   GARCIA SANCHEZ MIQUEL NO CAMALLERA
41LL   115     2:13:50   BARTRINA SALA DAVID SÍ BÀSCARA
42LL   442     2:14:10   JUANOLA JUANOLA ROBERT NO NAVATA
43LL   226     2:16:30   MARTINEZ NIEVAS JAVIER SÍ ST FELIU DE GUIXOLS
44LL   40       2:16:30   BETRIAN GARCIA SANTI  SÍ STA. CRISTINA D'ARO
45LL   223     2:16:30   RIBAS VICENTE JOSEP SÍ CASTELL D'aro
46LL   228     2:16:50   TOMAS XAVIER NO GIRONA
47LL   218     2:17:25   VAN WINSEN MIRE SÍ GIRONA
48LL   924     2:19:00   MAYOL GAUSA ERIK NO GIRONA
49LL   922     2:19:40   PARES GUILLEM NO ROSES
50LL   75       2:20:45   OLIU SERRA FRANCESC NO PALAMÓS
51LL   44       2:23:20   DESCAMPS GONGORA JOAQUIM SÍ FIGUERES
52LL   111     2:24:10   CARBONELL OLLER  ADRIÀ NO CASTELLÓ D'EMPÚRIES
53LL   169     2:24:10   FERNANDEZ JIMENEZ JOSEP LLUIS NO BESCANÓ
54LL   76       2:24:30   PLAYA FIGULS DOMENEC SÍ ARTES
55LL    66      2:25:25   MONTERO CUADROS MARC SÍ TORROELLA MONTGRÍ
56LL   222     2:25:40   TORNÉ RAIMON NO EL BRUC
57LL   139     2:25:50   CROS BAHÍ RAFEL NO PORQUERES
58LL   137     2:27:00   GRAS MONGUILOD ORIOL NO LA BISBAL D'EMPORDÀ
59LL   168     2:27:05   BARCELÓ LLANES ALBERT NO VILABLAREIX
60LL   593     2:28:20   SAGRERA PECH DAVID NO PALAMÓS
61LL   956     2:28:20   BRUGUE JORDI SÍ PALAMOS
62LL   458     2:28:50   CARMONA GARCIA JOSE A NO SANT JULIA DE RAMIS
63LL   466     2:30:14   MOLAS RAMIO JORDI SÍ BESALU
64LL   348     2:30:40   PALLÍ SOLER JORDI NO TORROELLA DE MONTGRÍ
65LL   332     2:30:40   RODRIGUEZ XAVIER NO SAUS
66LL   225     2:30:40   SERRET ALBERT SÍ BANYOLES
67LL   910     2:32:40   GARCIA AGUILERA JOAN MANUEL NO BANYOLES
68LL   147     2:32:40   MORENTE JOSE MANUEL NO GIRONA
69LL   638     2:32:40   SALÓ JOEL SÍ L'ESCALA
70LL   145     2:33:00   COSTA GOU JOSU SÍ PORQUERES
71LL   144     2:33:50   MARTI XAVIER NO BANYOLES
72LL   157     2:35:06   SERRA RUIZ XAVI  NO CASTELLÓ D'EMPÚRIES
73LL   160     2:35:06   CATALAN LINARES JOSEP NO CASTELLÓ D'EMPÚRIES
74LL   655     2:35:08   VIDAL MARQUES MARTI SÍ MADREMANYA
75LL   652     2:35:08   COMAMALA JOAN SÍ BESCANO
76LL   342     2:36:05   COSTA CASELLAS MARC NO BANYOLES
77LL   171     2:36:05   FERNANDEZ ANGEL SÍ SANT FELIU DE GUIXOLS
78LL   120     2:36:40   LUQUE CONDE JUANJO NO FIGUERES
79LL   55       2:37:35   GURI PEREZ ORIOL NO L'ESCALA
80LL   87       2:37:40   TUBERT MA  SMITJÀ QUIM NO BÀSCARA
81LL   461     2:37:50   ADROHER LLUÍS NO FIGUERES
82LL   48       2:38:50   GATIUS PI ALBERT NO VENTALLÓ
83LL   622                   TOMÀS NO SALT
85LL   108     2:39:50   BOSCH  GIMENEZ PAU SÍ GIRONA
86LL   58       2:40:30   GUBAU SALA  GERARD NO CELRÀ
87LL   619     2:41:11   RABASEDA JORDI NO BESCANÓ
88LL   106     2:41:42   OLIVERAS FERREROS JORDI NO L'ESCALA
89LL   170     2:41:55   CAMPS VIHE XAVI SÍ RIUDARENES
90LL   128     2:41:55   CABELLO MANCEBO JOSÉ NO SANT JULIA DE RAMIS
91LL   636     2:44:15   PAGÈS BENITO JORDI NO ROSES
92LL   220     2:44:40   TORRENTÓ CARBONELL ALBERT NO QUART
93LL   224     2:44:50   CASAS LOPEZ JOSEP NO VILAÜR
94LL   906     2:44:50   EXPOSITO ESTEPA ADRIAN NO BANYOLES
95LL   957     2:44:50   ANDREOTI NARDI MARIO NO SANTA CRISTINA D'ARO
96LL   158     2:46:15   DUCH XAVIER NO PORQUERES
97LL   57       2:47:45   JUBANY JOFRÉ MANEL SÍ STA COLOMA DE FARNERS
98LL   445     2:47:59   GALVEZ FABIAN NO AVINYONET DE PUIGVENTÓS
99LL   643     2:49:45   GASSIOT DE LA FUENTE DANIEL NO SANT GREGORI
100LL 514     2:49:45   ALEGRE PEREGRINA FRANCESC NO FORNELLS DE LA SELVA
101LL 30       2:50:07   ADROER PELLICER ALBERT NO VILADASENS
102LL 464     2:50:10   ABULI ESPIGOL  JOAN NO ARGELAGUER
103LL 92       2:50:50   GUMBAU JOAN NO CASSÀ DE LA SELVA
104LL 96       2:50:50   GUMBAU MARÇAL NO CASSÀ DE LA SELVA
105LL 936     2:50:53   ADROER PELLICER ENRIC NO VILADASENS
106LL 569     2:50:53   ALABERT ANTONI NO BANYOLES
107LL 165     2:55:00   ZWARTJENS A. NO Delfgaw
108LL 642     2:55:30   GARCIA ALBUJAM PERE SÍ L'ESCALA
109LL 640     2:55:30   RODRIGUEZ CASABELLA XAVIER NO SANT CUGAT
110LL 540     2:55:30   RIBERA MELITON NO ALBONS
111LL 929     2:56:30   BIGAS XAVI NO GIRONA
112LL 341     2:56:40   DELÓS PARÉS JAUME NO GIRONA
113LL 423     2:58:00   BATLLE BERTRAN JOSEP NO RUPIT
114LL 51       3:00:20   GENDRA HERNANDEZ ANTONI NO BARCELONA
115LL 654     3:01:35   LOPEZ REYES JESUS NO GIRONA
116LL 877     3:01:50   WIRDEMARK  PER NO VILAÜR
117LL 985     3:02:20   CARRERA NAVARRO  ANGEL NO GUALTA
118LL 915     3:04:20   CEBALLOS ALEX NO GIRONA
119LL 354     3:04:25   PEREZ CANTALOSELLA MIQUEL NO GIRONA
120LL 965     3:04:40   PUIG MONTSERRAT JORDI NO VILAFRESER
121LL 934     3:05:35   BARCELO NOGUER NARCÍS NO SANT JORDI DESVALLS
122LL 102     3:08:55   CARRERAS PLANAS JORDI NO SANT GREGORI
123LL 104     3:08:57   MASÓ COSTA JOAN NO GIRONA
124LL 99       3:08:59   ROCA ROCASALVA JORDI NO GIRONA
125LL 412     3:11:35   CASADEMONT LOZANO JOSEP NO GIRONA
126LL 109     3:14:15   SERRA CLIMENT RAMON NO CELRÀ
127LL 71       3:14:15   MUÑOZ SALVADOR MARC NO SAUS
128LL 459     3:14:20   BRAVO MARC SÍ CASSA DE LA SELVA
129LL 42       3:15:40   COSTA MARTINEZ EDUARD NO SARRIÀ DE TER
130LL 981     3:15:40   RUSSO JULIAN NO ANGLES
131LL 911     3:19:55   JORDA MIR  JOSEP NO CAMALLERA
132LL 641     3:19:55   BALBA AUSEDO PABLO NO LLAMPAIES
133LL 460     3:21:00   FUSTE PARADEDA SANDRA NO CASSÀ DE LA SELVA

134LL 138     3:21:00   CAMPS SANCHEZ JOAN SÍ SANT CUGAT
135LL 343     3:21:30   BAGUER LLOVERA JAUME NO L'ARMENTERA
136LL 344     3:21:30   ARMENGOL PRATS JOSEP SÍ L'ARMENTERA
137LL 155     3:29:35   VAQUERO SONIA NO STA. COLOMA DE GRAMANET
138LL 149     3:29:35   GARCIA GALLEGOS RAUL NO FIGUERES
139LL 140     3:30:50   MALDONADO CASTILLO OSCAR NO CASTELLÓ D'EMPÚRIES
140LL 151     3:30:55   MORILLAS CANET QUIM NO CASTELLÓ D'EMPÚRIES
141LL 973     3:31:10   ALANIZ  ALBERTO NO LES ROQUES
142LL 355     3:31:30   COLL CORBILLA FREDDY  NO SALT
143LL 83       3:34:00   SEGARRA LÓPEZ CARLES NO VIC
144LL 68       3:34:00   MORCILLO APARICIO JULI NO STA. CRISTINA D'ARO
145LL 350     3:38:05   ROCA GILABERT GUILLEM NO GIRONA
146LL 969     3:38:05   BANYERES RIUS JORDI NO TERRASSA
147LL 611     3:41:45   ALONSO ESTER NO CELRÀ
148LL 568     3:42:30   GENER LINARES JORDI NO GIRONA
FORA CURSA 159 FORA CURSA MULLERA VILÀ JOAN SÍ RIUDELLOTS
FORA CURSA 167 FORA CURSA SIMON CAPALLERA JORDI NO FIGUERES
FORA CURSA 340 FORA CURSA ROURA BADOSA ANDREU NO MATA
FORA CURSA 631 FORA CURSA GORRE BIURRUN ANGEL NO FORTIA
FORA CURSA 933 FORA CURSA SAIS BAGUÉ MARTI SÍ ST JORDI D'ESVALLS
NO DISPONIBLE 45 NO DISPONIBLE FELIU FERNANDEZ LLUIS SÍ FONTETA

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada